Cześć. Fotoklimat to Ania i Bartek – jesteśmy parą fotografów z doświadczeniem w fotografii ślubnej, reportażowej oraz marketingowej. Wykonujemy także zdjęcia na potrzeby publikacji literackich, fotorelacje z koncertów. Na potrzeby instytucji kultury dokumentujemy wystawy oraz dzieła sztuki. Jednak naszą prawdziwą pasją są portrety i ukazywanie ludzkich emocji, ślub to najlepsza ku temu okazja.
Teraz powinniśmy Wam napisać, kiedy robiliśmy swoje pierwsze zdjęcia, powinniśmy opowiedzieć, że każde wesele, na którym byliśmy, było najlepsze i że zawód fotografa jest najfajniejszym zawodem świata.
Czytaliście to pewnie już kilka razy.
W zamian powiemy Wam, co w naszej pracy jest dla nas najważniejsze. Jest to uwiecznienie prawdziwych, szczerych i emocji. Stworzenie ujęć, które nawet po 20 latach w pełni oddadzą charakter tego wyjątkowego dnia, bo przecież nie pamiętamy dni, pamiętamy chwile…

Chcielibyśmy pracować dla Was w ten najważniejszy dzień w Waszym życiu. W zależności od Waszych potrzeb, możecie skorzystać z usług jednego lub dwojga fotografów. Napiszcie do nas!